Lokal ne shitje Rruga e Barrikadave
398 900 €
Data e publikimit: May 13, 2022
Ne Shitje
ID e pronës:  64577
Lokal-ne-shitje-rruga-e-Barrikadave-4.jpg
Lokal-ne-shitje-rruga-e-Barrikadave-3.jpg
Lokal-ne-shitje-rruga-e-Barrikadave-5.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga e Barrikadave, shitet lokal me siperfaqe 128.7m2, me certifikate te rregullt pronesie. Lokali eshte ne gjendje pune dhe aktualisht i dhene me qira. Shitet i kompletuar.

Shitet 398 900

Specifikimet
Sipërfaqe Bruto:
128 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Hipotek|Sistem Ngrohje>kondicioner|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

1 260 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

168 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

adem jashari
50 000 €
Fatjana Cukali