Magazine me Qera Autostrada Tirane Durres
6 800 €
Data e publikimit: October 20, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65532
magazine-me-qera-ne-autostrade-5.jpeg
magazine-me-qera-ne-autostrade-3.jpeg
magazine-me-qera-ne-autostrade-1.jpeg
magazine-me-qera-ne-autostrade-2.jpeg
magazine-me-qera-ne-autostrade-4.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Autostrade, afer ish Universitetit Kristal, jepet me qera Magazine me siperfaqe totale 1700 m2, nga te cilat 1400 m2 magazina dhe 300 m2 jane zyra. Ambjenti eshte bosh.Jepet me nje cmim prej 4 euro /m2.

Jepet me Qera 6800 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
1700 ㎡
Tualete:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Astir
800 €
Eneo Kajo

Qera

800 €
Eneo Kajo

Qera

400 €
Eneo Kajo

Qera

Autostrada Tirane-Durres
8 000 €
Eneo Kajo

Qera

6 000 €
Brikena Zyli