Magazine me Qera ne Ali Dem ne Tirane
800 €
Data e publikimit: April 10, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65291
magazine-ne-ali-dem-me-qera-6.jpg
magazine-ne-ali-dem-me-qera-5-1.jpg
magazine-ne-ali-dem-me-qera-1-1.jpg
magazine-ne-ali-dem-me-qera-4-1.jpg
magazine-ne-ali-dem-me-qera-2-1.jpg
magazine-ne-ali-dem-me-qera-3-1.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ali Dem , ne Rrugen Pasho Hysa , jepet Magazine me Qera , me siperfaqe 200m2 + 140m2 Verande  , ne katin 0 , me lartesi 4 m2. Magazina eshte e organizuar nga open space dhe 3 tualet. Magazina disponon fasade xhami per te dhen mundesin e reklamimit , me aspirim dhe linje 3 fazore. Bosh

Jepet 800 Euro Neto

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
340 ㎡
Tualete:
3
Karakteristikat
Bosh|Kati>kati perdhe|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Astir
800 €
Eneo Kajo

Qera

6 800 €
Bajram Alldervishi

Qera

400 €
Eneo Kajo

Qera

Autostrada Tirane-Durres
8 000 €
Eneo Kajo

Qera

6 000 €
Brikena Zyli