Magazine me Qera ne Rrugen Pasho Hysa
400 €
Data e publikimit: April 10, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65290
Magazine-ne-ali-dem-me-qera-1.jpg
Magazine-ne-ali-dem-me-qera-2.jpg
Magazine-ne-ali-dem-me-qera-3.jpg
Magazine-ne-ali-dem-me-qera-4.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ali Dem , ne Rrugen Pasho Hysa , jepet Magazine me Qera , me siperfaqe 170m2 , ne katin -1 , me lartesi 3.10m2. Magazina eshte e organizuar nga open space dhe 2 tualet. Magazina disponon aspirim dhe linje 3 fazore.

Jepet 400 Euro Neto

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
170 ㎡
Tualete:
2
Karakteristikat
Bosh|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Astir
800 €
Eneo Kajo

Qera

6 800 €
Bajram Alldervishi

Qera

800 €
Eneo Kajo

Qera

Autostrada Tirane-Durres
8 000 €
Eneo Kajo

Qera

6 000 €
Brikena Zyli