Ne Astir Jepet Me Qira Njesi Biznesi 336m2
2 299 €
Data e publikimit: November 17, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65586
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-9.16.37-AM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Astir Jepet Me Qira Njesi Biznesi 336m2. nga te cilat 256m2 eshte nje njesi biznesi dhe 80m2 jane garazhet te cilat mund te perdoren per parkim ose furnizime te ndryshme .Ambienti eshte strukturuar ne tre dhoma dhe tre tualete . Ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar dhe me hyrje te dedikuar .Orientim lindje -perendim , dhe me nje fluks levizjesh . Prona eshte e paisur me fasade xhami  te ofron mundesi shum te mira te reklamimit te biznesit . Ambienti mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme si :zyre avokatie,kontabiliteti ose noterie  markete etj .                                                                                                                                       Qera 2300 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
336 ㎡
Tualete:
3
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Hipotek|Kati>kati perdhe|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali