Ne Nje Zone Shume Te Mire Shitet Ambient Zyrash Ne Bllok
783 000 €
Data e publikimit: December 4, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65630
WhatsApp-Image-2023-12-04-at-2.13.16-PM.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-04-at-2.13.17-PM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-04-at-2.13.17-PM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-04-at-2.13.17-PM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-04-at-2.13.17-PM-4.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-04-at-2.13.17-PM-6.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-04-at-2.13.17-PM-7.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-04-at-2.13.17-PM-8.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-04-at-2.13.17-PM-9.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-04-at-2.13.17-PM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Nje Zone Shume Te Mire Shitet Ambient Zyrash Ne Bllok. Ambienti ka siperfaqe 174m2 , ka dy banjo . Ndodhet ne katin e 2, me punime cilesore ,me parket, me fasade xhami dhe pamje te lire ne te gjithe L-e saj .I pershtatshem per :AirB&B me 6 dhoma ose biznes tjeter privat. Me garazh 18m2 .Orientim Jug-Lindje. Me dokumentacion te rregullt hipotekor .            Shitet 783000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
6
Sipërfaqe Bruto:
174 ㎡
Tualete:
2
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Garazh|Hipotek|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Rruga Ibrahim Rugova
748 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Komuna e Parisit
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Bulevardi Zogu i Pare
150 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Kongresi i Manastirit
126 600 €
Saimir Zyli

Shitet

Rruga Endri Keko
110 000 €
Eneo Kajo

Shitet

ish profarma
210 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

ish profarma
363 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

546 800 €
Fatjana Cukali

Shitet

2 500 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

966 000 €
Fatjana Cukali