Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri
102 000 €
Data e publikimit: February 12, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65816
shitet-apartament-21ne-paskuqan-ne-kompleks-te-ri-1.jpeg
shitet-apartament-21ne-paskuqan-ne-kompleks-te-ri-2.jpeg
shitet-apartament-21ne-paskuqan-ne-kompleks-te-ri-3.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Paskuqan Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri. Apartamenti ka siperfaqe totale 85.29m2, ku siperfaqe neto ka 72.15m2, dhe siperfaqe perbashket 13.14m2. Ndodhet ne katin e katert banim. Orientim Jug-Lindje. Ne faze grope. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode.

Shitet 102000Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
85.29 ㎡
Tualete:
1
Kati:
4
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Dhoma Gjumi|Kati>kati 4|Kuzhine|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja