Apartament 3+1 me Qira Sauk i Ri
450 €
Data e publikimit: February 19, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65842
jepet-me-qira-kati-i-3-i-nje-vile-ne-sauk-te-ri-7.jpeg
jepet-me-qira-kati-i-3-i-nje-vile-ne-sauk-te-ri-6.jpeg
jepet-me-qira-kati-i-3-i-nje-vile-ne-sauk-te-ri-5.jpeg
jepet-me-qira-kati-i-3-i-nje-vile-ne-sauk-te-ri-4.jpeg
jepet-me-qira-kati-i-3-i-nje-vile-ne-sauk-te-ri-3.jpeg
jepet-me-qira-kati-i-3-i-nje-vile-ne-sauk-te-ri-2.jpeg
jepet-me-qira-kati-i-3-i-nje-vile-ne-sauk-te-ri-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Sauk te ri, afer rezidences Touch of the Sun, disponojme per qera Apartament 1+1. Ka siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin e trete te viles. Organizohet nga koridori shperndares, salloni ndenjes se bashku me pjesen e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale, nje tualet dhe nje verande. I pa banuar me pare. Arredim bashkohor.

Jepet me Qira 450 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
100 ㎡
Tualete:
1
Kati:
3
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 3|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Lavastovilje|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Ish Parku i Autobuzave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Sauk
1 500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Rruga Fortuzi
1 900 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Oso Kuka Tirane
400 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Ekonomiku
600 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Teg
5 000 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Pazari i Ri
2 000 €
Beki Salaj

Qera

Kodra e Diellit
1 700 €
Danja Kaja

Qera

490 €
Fatjana Cukali