Njesi Biznesi ne Shitje ne zonen e Brylit ne Tirane
Rruga Endri Keko
110 000 €
Data e publikimit: February 5, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65799
zyre-me-qera-Tito-1.jpg
zyre-me-qera-Tito-4.jpg
zyre-me-qera-Tito-3.jpg
zyre-me-qera-Tito-2.jpg
zyre-me-qera-Tito-5.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Bryli , prane pasticeri Tito , Shitet ambjent sherbimi  , me siperfaqe 84m2 , ne katin e 1 banim. Organizohet nga nje Ambjent open space , tualet dhe ballkon. Mundesi reklamimi te biznesit tuaj ne saj te fasades . Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. I pershtatshem , per Zyra , Klinika Dentare , laborator , qender estetike.Bosh

Shitet : 110.000 Euro

 

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
84 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Ashensore
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Komuna e Parisit
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Bulevardi Zogu i Pare
150 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Kongresi i Manastirit
126 600 €
Saimir Zyli

Shitet

ish profarma
210 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

ish profarma
363 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga e Kavajes
71 900 €
Saimir Zyli