Rezidenca Lule Bore Shitet Vile 3 Kateshe Prane Tegut
1 €
Data e publikimit: December 11, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65639
shitet-vile-tek-rezidenca-lule-bore-shum-prane-teg-1.jpeg
shitet-vile-tek-rezidenca-lule-bore-shum-prane-teg-2.jpeg
shitet-vile-tek-rezidenca-lule-bore-shum-prane-teg-3.jpeg
shitet-vile-tek-rezidenca-lule-bore-shum-prane-teg-4.jpeg
shitet-vile-tek-rezidenca-lule-bore-shum-prane-teg-5.jpeg
shitet-vile-tek-rezidenca-lule-bore-shum-prane-teg-6.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rezidena Lule Bore eshte konceptuar me nje projekt modern vilash te organizuar ne tre kate . Kati nentokesor merr dhe drite nga airosja natyrale dhe eshte i banueshem .Cdo vile ka garazhe per dy makina . Projekti eshte realizuar nga studio Atelier ,konstruksioni ka parametrat e Eurokodit me beton te markave shume te larta .Te gjitha punimete rinifitures:hidroizolimi,termoizolimi,fasadet,sistemielektrik,hidraulik i ngrohjes dhe ajrit te kondicionuar do te kryet me materiale te certifikuara ,lider ne treg. Organizohet :Vile dy kateshe +1 kat bodrum ,siperfaqe totale e Viles 323.90m2. Siperfaqe parcele 331.4m2 .Kati nentoke perbehet nga ambienti teknik depo, banjo,lavanteri, ambient ndenje/palestre .Kati perdhe perbehet nga korridori , nje banjo, studio, ambient ndenje , kuzhine+ambient ngrenie .Kati i pare perbehet nga 2dhoma gjumi ,ballkon,banjo ne korridor, dhome gjumi matrimoniale+garderopr+banjo brenda ne dhome . Siperfaqe e katit nentoke:102.90m2, Siperfaqe e katit perdhe 110.5m2 , Siperfaqe e katit te pare:110.5m2 ,Siperfaqe totale e viles :323.90m2 , siperfaqe parcele :331.4m2.

Shitet 1 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
331.4 ㎡
Tualete:
3
Kati:
1
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>2 kondicioner|Ballkon|Dhoma Gjumi|Garazh|Kati>kati 1|Kati>kati 2|Kati>kati perdhe|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Lavastovilje|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
560 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 030 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

450 000 €
Eneo Kajo

Shitet

185 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

300 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

293 000 €
Bajram Alldervishi