Shiten Dy Dyqane Tek Ish Ekspozita Shqiperia Sot
Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 20, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68598
Dy Dyqane ne shitje tek Ish Ekspozita Shqiperia sot (1)
Dy Dyqane ne shitje tek Ish Ekspozita Shqiperia sot (2)
Dy Dyqane ne shitje tek Ish Ekspozita Shqiperia sot (3)
Dy Dyqane ne shitje tek Ish Ekspozita Shqiperia sot (4)
Dy Dyqane ne shitje tek Ish Ekspozita Shqiperia sot (5)
Dy Dyqane ne shitje tek Ish Ekspozita Shqiperia sot (6)
Dy Dyqane ne shitje tek Ish Ekspozita Shqiperia sot (7)
Dy Dyqane ne shitje tek Ish Ekspozita Shqiperia sot (8)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shiten Dy Dyqane Tek Ish Ekspozita Shqiperia Sot. Dyqanet kane siperfaqe secili nga 64m2 dhe ndodhen ne katin perdhe. Organizohen nga nje ambjent openspace i bollshem dhe nje tualet, te restauruara totalisht. Mund te perdoren per zyra avokatie, parukeri, studio ligjore, etj. Zona ne te cilen ndodhen dyqanet te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje bizenes sa me komod. Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shiten 175000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
64 ㎡
Tualete:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Karakteristikat
Bosh
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Vasil Shanto
72 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Shkelqim Fusha
3 000 €
/Çmimi për m²
Danja Kaja

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
2 200 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

mihal grameno
138 000 €
Fatjana Cukali