Shitet Ambient Komercial I Investuar Te Rr. Kavajes Tirane
365 000 €
Data e publikimit: November 15, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65569
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-3.23.57-PM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-3.23.57-PM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-3.23.57-PM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-3.23.57-PM-4.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-3.23.57-PM-6.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-3.23.57-PM-7.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-3.23.57-PM-8.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-3.23.57-PM-9.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-3.23.57-PM-10.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Ambient Komercial I Investuar Te Rr. Kavajes Tirane. Ndodhet buze rruges kryesore , poshte poliklinikes nr 9, super ambient ne katin-1.Ambienti ka nje siperfaqe totale rreth 275.8m2 dhe te mirorganizuar , i gjithe ambienti i punuar me gips te jep mundesin e ndarjes sipas profilit te biznesit . Prona ka nje planimetri shum te rregullt cka te ofron mundesin e organizimeve sipas kerkesave specifike .ambienti organizohet me vendin e recepsionit i cili ben shperndarjen ne ambjentet e tjera .Gjithsej jane 7salla te ndara me nj-tj dhe dy zyra lart ne katin 0, te cilat kane dy hyrje , njera hyrje ka akses me biznesin dhe hyrja tjeter eshte e jashtme .Ambienti eshte i investuar me kondicioner ne cdo salle .Ky ambient mund te kete perdorime te ndryshme si :markete, qender kursesh, depo farmaceutike, car rental, klinike dentare, laborator analizash, zyre sherbimesh te ndryshme si :IT, laboratore mjekesore, palester etj.Prona ka vizibilitet te larte duke qene se ndodhet prane rruges kryesore .Orientohet drejt Jug-Lindjes . Ambienti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Shitet  365000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
7
Sipërfaqe Bruto:
285.8 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>2 kondicioner|Sistem Ngrohje>3 kondicioner|Ballkon|Hipotek|Kati>kati 1|Kati>kati perdhe|Sistem Ngrohje>kondicioner|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Rruga Ibrahim Rugova
748 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Komuna e Parisit
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Bulevardi Zogu i Pare
150 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Kongresi i Manastirit
126 600 €
Saimir Zyli

Shitet

Rruga Endri Keko
110 000 €
Eneo Kajo

Shitet

ish profarma
210 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

ish profarma
363 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

546 800 €
Fatjana Cukali

Shitet

2 500 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

783 000 €
Fatjana Cukali