Shitet Apartament 2+1 Perball New24 Tirane
105 000 €
Data e publikimit: November 15, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65564
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-11.27.00.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-11.27.00-4.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-11.27.00-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-11.27.01-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-11.27.01-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-11.27.00-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-11.27.01-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-15-at-11.27.00-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Apartament 2+1 Perball New24 Tirane . Apartamenti me nje siperfaqe neto 88.81m2 ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh . Apartamenti organizohet nga korridori shperndares , salloni ndenjes sebashku me kendin e gatimit , dy dhomat e gjumit  njera matrimoniale dhe tjetra mund te perdoret per femijesh , te dy ambientet kane dalje ne verande me nje siperfaqe te konsideruedhme , dhe dy tualete njeri me dritare dhe tjetri me aspirim . Orientim Jug-Lindje -Perendim ben qe apartamenti te kete drite dhe diell gjat gjith dites . Gjithashtu apartamenti ka akses perdorimi nje hapsire te bolleshme ne tarrace . Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor .

Shitet 105000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
88.81 ㎡
Tualete:
2
Kati:
7
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>2 kondicioner|Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 7|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi