Shitet Apartament 2+1+2 Tek Liqeni Thate
Liqeni i Thate
290 000 €
/Çmimi i Plotë
Data e publikimit: June 12, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  68332
Apartament,papafingo ne shitje tek Liqeni i Thate (1)
Apartament,papafingo ne shitje tek Liqeni i Thate (2)
Apartament,papafingo ne shitje tek Liqeni i Thate (3)
Apartament,papafingo ne shitje tek Liqeni i Thate (4)
Apartament,papafingo ne shitje tek Liqeni i Thate (5)
Apartament,papafingo ne shitje tek Liqeni i Thate (6)
Apartament,papafingo ne shitje tek Liqeni i Thate (7)

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Papafingo  2+1+2 Tek Liqeni Thate Tek Kompleksi FZ. Ka siperfaqe totale 172m2, ku nga keto 30m2 jan verande. Ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit. Apartamenti ndodhet brenda nje prej kompleksveme te reja dhe me te mira prane Liqenit te Thate, te cilat te ofrojne, administrimin, privatesidhe siguri te larte per banoret. Ky penthouse gezon ndricim natyror gjate gjith dites. Perdorimi i ashensorit eshte i siguruar me cels personal. Hapsira eshte e perbere prej nje salloni, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe nje verande me pamje mahnitse nga kodrat e Liqenit. Mobilje dhe elektroshtepiake  te reja. Izolim termik dhe akustik i te gjithe apartamentit. Kuzhine Inkaso, Ndricim Led, Kondicionim, Dritare Termo-Akustike, Oxhak. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 290000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
172 ㎡
Tualete:
2
Kati:
7
Karakteristikat
Ashensore
Ballkon
Parket
Mobiluar
Sistem Ngrohje
Kondicioner
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja