Shitet Apartament 3+1 Te Shkolla Kuqe Tirane
220 000 €
Data e publikimit: January 4, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65609
WhatsApp-Image-2023-11-23-at-2.03.30-PM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-23-at-2.03.30-PM.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-23-at-2.03.31-PM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-23-at-2.03.31-PM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-23-at-2.03.31-PM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-23-at-2.03.31-PM-4.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-23-at-2.03.31-PM-5.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-23-at-2.03.31-PM-6.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-23-at-2.03.31-PM-7.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-23-at-2.03.31-PM-8.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1 Te Shkolla Kuqe Tirane . Apartamenti ka siperfaqe neto 104.7m2 dhe bruto 117.8m2 , ndodhet ne katin e trete te nje apartamenti 8 katesh me ashensor pallat i vitit 2018 i arreduar ne menyre bashkohore . Organizohet nga koridori shperndares  soxhorno dy dhoma gjumi dhe dy tualete .Shitet plotesisht i mobiluar .Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje , te cilat preferojne standarte te larta jetese.   Pa hipoteke                                                                               Shitet 220000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
117.8 ㎡
Tualete:
2
Kati:
3
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>2 kondicioner|Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Kati>kati 3|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Lavastovilje|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Kristal Center
259 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Tirana Golden Park
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Rruga e Dibres
240 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Rruga Ferrit Xhajko
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Elbasanit
160 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Rruga e Elbasanit
173 000 €
/Çmimi i Plotë
Saimir Zyli

Shitet

Fresk
1 050 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Stavri Themeli
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
130 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Paskuqan
930 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi