Shitet Biznes Afer Gardes Se Republikes Tirane
adem jashari
50 000 €
Data e publikimit: January 16, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65713

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Adem Jashari, prane Gardes , disponojme per shitje biznes bar-kafe. Njesia ka siperfqe 70m2 , plus 70m2 verande si dhe bodrumi rreth 60m2. Zona ne te cilen ndodhet biznesi te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje biznes sa me te mire, pasi ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne qytet . I sapo investuar , arredim teper bashkohor e komod me klientele te rregullt. Shitet 50000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
200 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

No data was found