Shitet Dyqan Te Shkolla Bajram Curri Tirane
62 000 €
Data e publikimit: December 5, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65632
WhatsApp-Image-2023-12-05-at-12.36.31-PM.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-05-at-12.36.31-PM-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Dyqan Te Shkolla Bajram Curri Tirane. Objekti ka nje siperfaqe 47.5m2 . Me nje tualet dhe nje hapsire te bolleshme . Orientim lindje , buze rruge , mund te perdoret per njesi te ndryshme biznesi . Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Shitet 62 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
47.5 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ashensore|Bosh|Hipotek|Kati>kati perdhe|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Vasil Shanto
72 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Shkelqim Fusha
3 000 €
/Çmimi për m²
Danja Kaja

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
2 200 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo