Shitet Lokal Te Rruga E Barrikadave Ne Tirane
168 000 €
Data e publikimit: February 16, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65833
shitet-lokal-tek-rruga-isa-boletini-1.jpeg
shitet-lokal-tek-rruga-isa-boletini-2.jpeg
shitet-lokal-tek-rruga-isa-boletini-3.jpeg
shitet-lokal-tek-rruga-isa-boletini-4.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Lokal Te Rruga E Barrikadave Ne Tirane. Lokali ka siperfaqe 65.3m2, ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ne rrugen Isa Boletini. Ka ambjent te brendshem dhe te jashtem.Orientim lindje-perendim.Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Shitet 168000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
65.3 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Hipotek|Kati>kati perdhe|Sistem Ngrohje>kondicioner|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

1 260 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

adem jashari
50 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

398 900 €
Brikena Zyli