Shitet Njesi Biznesi Dupleks Ne Bllok Tirane
70 000 €
Data e publikimit: November 15, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65568
1198d242-f462-4372-8b40-37bcfd782a3d.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Njesi Biznesi Dupleks Ne Bllok Tirane Perfekt Per Inestim. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te miradministruar dhe organizohet ne dy ambjente dhe nje tualet .Ambienti eshte nje mundesi shume e mire per investim ,pasi ndodhet ne nje zone ku kerkesat e bizneseve jane shume te larta . Ambienti ka funksionuar si zyre dhe mund te perdoret per zyra te ndryshme por edhe per aktivitete te tjera biznesi . Ambienti ka siperfaqe neto ne certifikate 18m2 dhe 4m2 eshte pjesa e dupleksit .Prona disponon dokumentacion te regullt hipotekor.

Shitet 70000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
18 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Bosh|Hipotek|Kati>kati perdhe|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Rruga Ibrahim Rugova
748 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Komuna e Parisit
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Bulevardi Zogu i Pare
150 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Kongresi i Manastirit
126 600 €
Saimir Zyli

Shitet

Rruga Endri Keko
110 000 €
Eneo Kajo

Shitet

ish profarma
210 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

ish profarma
363 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

546 800 €
Fatjana Cukali

Shitet

2 500 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

783 000 €
Fatjana Cukali