Shitet Njesi Biznesi Ish Profarma
2 500 000 €
Data e publikimit: January 18, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65719
cb59eb7c-2c85-4583-8328-fa458b79fb59.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Njesi Biznesi Ish Profarma Rruga Xhanfize Keko ndodhet ne katin e dyte ne ndertim te ri, ka siperfaqe totale 1000m2 .Zona ne te cilen ndodhet njesia e biznesit te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje biznes sa me te mire dhe komod .Orientim Jug-Lindje

Shitet 2500.000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
1000 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Bosh|Kati>kati 2|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Rruga Ibrahim Rugova
748 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Komuna e Parisit
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Bulevardi Zogu i Pare
150 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Kongresi i Manastirit
126 600 €
Saimir Zyli

Shitet

Rruga Endri Keko
110 000 €
Eneo Kajo

Shitet

ish profarma
210 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

ish profarma
363 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

546 800 €
Fatjana Cukali

Shitet

783 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

966 000 €
Fatjana Cukali