Shitet Njesi Biznesi Ne Astir 336m2 Tirane
530 000 €
Data e publikimit: November 16, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65582
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-3.26.22-PM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Astir Shitet Njesi Biznesi 336m2  .Ambienti ka siperfaqe 336m2 nga te cilat 256m2 eshte njesi biznesi dhe 80m2 jan garazhet , te cilat mund te perdoren per parkim ose furnizime te ndryshme .Ambienti eshte struktutuar ne tre dhoma dhe tre tualete  , ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh dhe ka hyrje te dedikur .Orientim lindje-perendim. Me nje fluks levizjesh . Duke qeqne se prona eshte e paisur me fasade xhami ofron mundesi shum te mira te reklamimit te biznesit . Ka shkalle me hyrje te vecuar si dhe fasade xhami me pamje nga rruga , ka hyrje nga te dyja anet e pallatit .Ambienti mund te shfrytezohet per aktivitete te ndryshme biznesi.

Shitet 530 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
336 ㎡
Tualete:
3
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Garazh|Hipotek|Kati>kati perdhe|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Rruga Ibrahim Rugova
748 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Komuna e Parisit
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Bulevardi Zogu i Pare
150 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Kongresi i Manastirit
126 600 €
Saimir Zyli

Shitet

Rruga Endri Keko
110 000 €
Eneo Kajo

Shitet

ish profarma
210 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

ish profarma
363 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

546 800 €
Fatjana Cukali

Shitet

2 500 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

783 000 €
Fatjana Cukali