Shitet Njesi Biznesi Ne Kryqezimin Jordan Misja Me Bulevardin e Ri Ndertim i Ri
641 549 €
Data e publikimit: January 9, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65676
shitet-njesi-biznesi-tek-rruga-jordan-misia-bulevardi-ri-1.jpeg
shitet-njesi-biznesi-tek-rruga-jordan-misia-bulevardi-ri-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Njesi Biznesi Ne Kryqezimin Jordan Misja Me Bulevardin e Ri Ndertim i Ri. Ambienti eshte buze rruge ,kati 0, edhe mund te ndahet , fasade xhami e gjitha e cila te mundeson nje reklamimi te mire te biznesit , mund te behet dhe dupleks , ka siperfaqe totale 183.3m2 ,ka hapsira te jashtme te shfrytezueshme 150m2 [70m2 nga para dhe 80m2 nga mrapa ] .Zona fantastike per investim sepse zona ka prespektive shume te madhe zhvillimi ,ku do ndertohet Stacioni Srenit dhe Tramvai . E pershtatshme per cdo lloj Biznesi si : Bar Restorant, Super Market ,Banke siperfaqia e madhe , lartesia 5m. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor   Etj .                                                                                         Shitet 641550 euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
183.3 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ashensore|Bosh|Hipotek|Kati>kati perdhe|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
1 900 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo

Shitet

60 000 €
Eneo Kajo

Shitet

390 000 €
Fatjana Cukali