Shitet Njesi Biznesi Ne Myslym Shyr
200 000 €
Data e publikimit: February 16, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65834
shitet-njesi-biznesi-ne-myslym-shyr-1.jpeg
shitet-njesi-biznesi-ne-myslym-shyr-2.jpeg
shitet-njesi-biznesi-ne-myslym-shyr-3.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Njesi Biznesi Ne Myslym Shyr. Njesia ka siperfaqe totale 52.7m2. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati buze rruge. Orientim lindje-perendim. Ambienti eshte i rregullt me parket ballkon dhe nje tualet.

Shitet 200000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
52.7 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Ballkon|Hipotek|Kati>kati 1|Sistem Ngrohje>kondicioner|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Vasil Shanto
72 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Shkelqim Fusha
3 000 €
/Çmimi për m²
Danja Kaja

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
2 200 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo