Shitet Njesi Biznesi Te Selvia 32m2 Tirane
96 000 €
Data e publikimit: November 16, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65581
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-3.05.31-PM.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-3.05.30-PM.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-3.05.30-PM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-3.05.30-PM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-3.05.30-PM-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Te Selvia shitet njesi biznesi . Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar te paisur me ashensor . Ka siperfaqe bruto 32m2 Organizohet nga nje hapsire e bolleshme dhe tualeti . Ka nje lokacion perfekt dhe te frekuentuar . Orientohet nga veriu dhe ka fasade xhami . Vendodhja buze rruge e ben te pershtatshme per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi  si : laborator analizash , zyra te ndryshme , farmaci etj.

Shitet 96 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
32 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ashensore|Hipotek|Kati>kati perdhe|Sistem Ngrohje>kondicioner|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Vasil Shanto
72 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Shkelqim Fusha
3 000 €
/Çmimi për m²
Danja Kaja

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
2 200 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo