Shitet Njesi Biznesi Te Tirana Garden Building Rruga Kavajes
546 800 €
Data e publikimit: January 18, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65720
cb59eb7c-2c85-4583-8328-fa458b79fb59.jpg
WhatsApp-Image-2024-02-01-at-10.35.18-AM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2024-02-01-at-10.35.18-AM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Njesi Biznesi Te Tirana Garden Building Rruga Kavajes .Njesia e biznesit ka siperfaqe totale 136,7m2 ndodhet ne katin e dyte .Zona ne te cilen ndodhet njesia te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje biznes sa me komod dhe me te reklamuar .

Shitje 546800Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
136.7 ㎡
Tualete:
1
Kati:
2
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Kati>kati 2|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Komuna e Parisit
110 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Bulevardi Zogu i Pare
150 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Kongresi i Manastirit
126 600 €
Saimir Zyli

Shitet

Rruga Endri Keko
110 000 €
Eneo Kajo

Shitet

ish profarma
210 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

ish profarma
363 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

2 500 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

783 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

966 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

722 000 €
Fatjana Cukali