Shitet Njesi Biznesi Tek Rr.Barrikadave Brenda Galerise
350 000 €
Data e publikimit: January 5, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65668
shitet-dyqan-ne-galeri-brenda-te-rruga-barrikadave-1.jpeg
shitet-dyqan-ne-galeri-brenda-te-rruga-barrikadave-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Njesi Biznesi Tek Rr.Barrikadave Brenda Galerise . Ambienti ka siperfaqe 61.2m2 , dhe ambient i perbashket  perpara 18.99m2 , ideale per cfare dolloj biznesi ,aktualisht me qira . Me dokumentacion te rregullt hipotekor .                                                                                                                   Shitet 350000 euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
60 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ashensore|Hipotek|Kati>kati perdhe|Sistem Ngrohje>kondicioner|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Vasil Shanto
72 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Shkelqim Fusha
3 000 €
/Çmimi për m²
Danja Kaja

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
2 200 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo