Shitet Shtepi Dy Kateshe Ne Don Bosko
don bosko
450 000 €
Data e publikimit: January 16, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65710

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Shtepi Dy Kateshe Ne Don Bosko. Shtepia ka siperfaqe totale 342.20m2 , dhe nga kjo truall 342.20m2 .Shtepia eshte ne gjendje shume te mire .Kati perdhe eshte i mobiluar ndersa kati dyte bosh me hapsira shume te bollshme me oborr perpara . Ndodhet ne rruge kryesore perball Bujtina Gjelit .Zona ne te cilen ndodhet shtepia te ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode . Shitet 450 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
342 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

kombinat
154 500 €
Fatjana Cukali