Shitet Truall Ne Krah Te Vilave Amerikane Tek Sanatoriumi
350 000 €
Data e publikimit: January 5, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65670
1198d242-f462-4372-8b40-37bcfd782a3d.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Truall Ne Krah Te Vilave Amerikane Tek Sanatoriumi.Ka siperfaqe 866m2 ,Toka mund te jepet me % per firma ndertimi mundesi dhe per shitje  , e rivleresuar , me dokumentacion te rregullt hipotekor                      Shitet 350000 Euro

Specifikimet
Sipërfaqe Bruto:
866 ㎡
Karakteristikat
Hipotek
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Ksamil
3 500 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Prush
84 840 €
Bajram Alldervishi

Shitet

50 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

506 800 €
Bajram Alldervishi

Shitet

70 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
291 200 €
Saimir Zyli

Shitet

1 €
Eneo Kajo

Shitet

630 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 €
Brikena Zyli

Shitet

1 €
Bajram Alldervishi