Shitet Vile 2 Kateshe Te Shkolla Marin Barleti Selite
270 000 €
Data e publikimit: December 6, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65633
WhatsApp-Image-2023-12-06-at-10.29.50-AM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-06-at-10.29.50-AM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-06-at-10.29.50-AM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-12-06-at-10.29.50-AM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Vile 2 Kateshe Te Shkolla Marin Barleti Selite. Vila siperfaqe totale 150m2 . Ka tre  dhoma gjumi  dy tualete . Kati i pare eshte 1+1 ndersa kati i dyte eshte 2+1. Vend parkimi dy makina .Oborr mbrapa shtepise .Siperfaqe banimi 75m2 per kat . Zona ne te cilen ndodhet vila eshte nje zone e qete dhe ne zhvillim e siper . Orientim Jug-Lindje -Veri -Perendim.                         Shitet 270000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
149 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Kati>kati perdhe|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
560 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 030 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

450 000 €
Eneo Kajo

Shitet

185 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

300 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

293 000 €
Bajram Alldervishi