Shitet Vile 3 Kateshe Ne Lanasbregas Ne Tirane
370 000 €
Data e publikimit: November 16, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65574
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-10.09.00-AM.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-10.09.00-AM-1-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Lanasbregas , shitet vile ne nje zone te qete dhe ne zhvillim e siper . Vila ka tre kate me nje siperfaqe bruto prej 618m2 ,kati perdhe ka nje siperfaqe ndertimi 147m2 , siperfaqe verande 40.2m2  dhe siperfaqe banimi187.2m2 .Kati i pare me siperfaqe ndertimi prej 140m2 , siperfaqe verande prej 40m2 ,siperfaqe shkalle 9.2m2 ,siperfaqe banimi 189.2m2 . Kati i dyte me nje siperfaqe ndertimi 159m2 siperfaqe verande 70m2 ,siperfaqe shkalle 12.6m2 , siperfaqe banimi 241.6m2 .Vila ndodhet ne nje zone te qete . Perbehet nga 17 dhoma 7tualete,3ballkone .Sipas planifikimit urbanistik te Tiranes zona do te njoh zhvillim pasi kalon autostrada e madhe .Kati perdhe organizohet nga salloni i ndenjes , kuzhina dhe 2 banjo . Ne katin e pareka dhe nje verande te bolleshme me fushpamje . Kati i 3 organizohet nga salloni i ndenjes dy tualete 2dhoma matrimoniale dhe 4 dhoma gjumi .Gjithashtu Vila lidhet me nje ure druri komode qe te con ne drejtim te nje pishine e cila eshte ne punim e siper , gjithashtu dhe nje fushe gjelberimi e cila te mahnit me qetesine dhe bukurin qe ofron .Fushpamja te ben te mundur te shohesh rinasin ,tegun,farken etj .Disponon dokument te rregullt hipotekor .                     Shitet 370000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
17
Sipërfaqe Bruto:
617 ㎡
Tualete:
7
Kati:
3
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>2 kondicioner|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 3|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
560 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 030 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

450 000 €
Eneo Kajo

Shitet

185 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

300 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

293 000 €
Bajram Alldervishi