Shitet Vile 3 Kateshe Ne Selite Tirane
349 999 €
Data e publikimit: November 16, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65575
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-10.40.30-AM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-10.40.30-AM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-10.40.30-AM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-10.40.30-AM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Selite shitet vile 3 kateshe e mobiluar. Vila organizohet ne 3kate oborr i sistemuar me peme frutore , peme dekorative si dhe 2 vende post parkimi .Vila mbrapa  ka dhe nje siperfaqe totali trualli 168m2 dhe siperfaqe ndertimi 102.60m2. Kati perdhe eshte me siperfaqe 102.6m2 , kati pare 107.1m2 siperfaqe verande 18.9m2 . Siperfaqe e katit te dyte 107.1m2 ,siperfaqe verande 18.9m2 .Vila organizohet nga salloni i ndenjes sebashku me kendin e gatimit dy dhoma gjumi , dhe nje tualet me dritare .gjithashtu dhe ne katet e tjera .Me shkalle te brendshme . Ndertim i vitit 2001. Orientim perfekt Jug-Lindje -Perendim.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Specifikimet
Dhoma:
6
Sipërfaqe Bruto:
457.2 ㎡
Tualete:
3
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
560 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 030 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

450 000 €
Eneo Kajo

Shitet

185 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

300 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

293 000 €
Bajram Alldervishi