Shitet Vile Dy Kateshe Ne Don Bosko
don bosko
250 000 €
Data e publikimit: January 15, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  65704

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Vile Dy Kateshe Ne Don Bosko. Vila ndodhet ne nje zone shume te mire e cila te mundeson te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese sa me komode ,ndodhet buze rruges kryesore. Ka nje siperfaqe trualli 212.2m2 nga te cilat siperfaqe ndertimi 236.7m2 e organizuar ne dy kate kati perdhe ka siperfaqe ndertimi 115.8m2, kati i pare ka siperfaqe 120.9m2. Vila mund te perdoret per investim ose dhe per banim. Orientim Jug-Lindje -Veri-Perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Shitet 250 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
236 ㎡
Tualete:
4
Kati:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja