Vile 4 kateshe ne shitje ne Selite ne Tirane
730 000 €
Data e publikimit: November 17, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65597
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-2.44.01-PM.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-2.44.01-PM-4.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-2.44.01-PM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-2.44.01-PM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-2.44.01-PM-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet Vile Ne Selite 4 Kateshe Me Papafingo 673m2 Tirane. Siperfaqe trualli 270m2 nga i cili 104.7m2 siperfaqe ndertimore . Vila organizohet nga bodrumi me nje siperfaqe 98.6m2 , kati perdhe i saj me nje siperfaqe prej 104.7m2 . Kati i pare i mobiluar me nje siperfaqe 125.8m2  i organizuar ne :sallon , tre dhoma dy tualete , dy ballkone . Kati i 2 i mobiluar  me siperfaqe 125.8m2 i organizuar ne : sallon , tre dhoma dy tualete , dy ballkone .Kati i trete i viles me siperfaqe 125.8m2 i organizuar ne :sallon tre dhoma dy tualete dy ballkone . Kati i 4 i viles organizohet si papafingo me siperfaqe 92m2 nga e cila 2|3 e mbuluar me catidhe 1|3 e zbuluar .Rreth viles ka ka hapsire toke e cila mund te shfrytezohet si kopsht i vogel. Vila ndodhet  ne nje nga zonat me te qeta dhe me te preferuara te Tiranes . Perbehet nga 10 dhoma , 8tualete  4 ballkone  dhe mundesi parkimi . Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Shitet 730 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
10
Sipërfaqe Bruto:
673 ㎡
Tualete:
8
Karakteristikat
Sistem Ngrohje>3 kondicioner|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Lavastovilje|Mobiluar|Parket|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

TEG
450 000 €
/Muaj
Eneo Kajo

Shitet

Dhermi
2 800 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

Shkoze
560 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 030 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

450 000 €
Eneo Kajo

Shitet

185 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

300 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

293 000 €
Bajram Alldervishi