Shitet nje Garazh Tek Bulevardi i Ri (Rezidenca AVID) ne Tirane
15 000 €
Data e publikimit: November 16, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65583
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-3.56.25-PM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Shitet nje garazh ne ndertim tek Rezidenca AVID. Garazhi ndodhet ne nje ndertim te ri i vitit 2023 ka nje siperfaqe 58m2. Garazhi ka nje siperfaqe bruto 29.38m2 dhe neto 12.5m2. Me cmimin  15000Euro.

Shitet 15000Euro

Specifikimet
Sipërfaqe Bruto:
58 ㎡
Karakteristikat
Ashensore|Garazh|Kati>kati perdhe
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

259 999 €
Fatjana Cukali

Shitet

20 000 €
Eneo Kajo