Show Room me qera ne Autostraden Tirane -Durres
Autostrada Tirane-Durres
8 000 €
Data e publikimit: January 25, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65125
magazine-me-qera-ne-autostrade-3.jpg
magazine-me-qera-ne-autostrade-1.jpg
magazine-me-qera-ne-autostrade-5.jpg
magazine-me-qera-ne-autostrade-4.jpg
magazine-me-qera-ne-autostrade-2.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Maminas , buze rruge ne autostraden Tirane – Durres , jepet me qera Godine 2 kateshe , me siperfaqe Kati 0 1600m2 dhe kati 1 900m2. Godina eshte e rregulluar totalisht , me tualet per secilin kat , me fasade xhami cka i jep mundesin e pershtatjes per ekspozitor. Hapsire Parkimi . Mundesi marrje me qera vec e vec.

Jepet 5 Euro ( NETO ) m2 qera mujore Kati 0

Jepet 3.5 Euro ( NETO ) m2 qera mujore Kati 1

Kusht : 6 muaj paradhenie

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
2500 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Dokumendacioni:
Me Hipotekë
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Astir
800 €
Eneo Kajo