Super Apartament Me Qira Te Emerald Center
900 €
Data e publikimit: January 16, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65712
Apartament-i-pa-banuar-me-pare-me-qira-tek-Emerald-center-1.jpeg
Apartament-i-pa-banuar-me-pare-me-qira-tek-Emerald-center-2.jpeg
Apartament-i-pa-banuar-me-pare-me-qira-tek-Emerald-center-3.jpeg
Apartament-i-pa-banuar-me-pare-me-qira-tek-Emerald-center-5.jpeg
Apartament-i-pa-banuar-me-pare-me-qira-tek-Emerald-center-6.jpeg
WhatsApp-Image-2024-01-16-at-9.49.35-AM-1.jpeg
Apartament-i-pa-banuar-me-pare-me-qira-tek-Emerald-center-7-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Super Apartament Me Qira Te Emerald Center. Apartamenti ka siperfaqe 174m2 ndodhet ne katin e 4 me super pamje dhe hapsira te bollshme e tipologjise 2+1+2 . Orientim Lindje – Perendim .Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te mundeson te gjitha facilitetet per nje jestese sa me komode.Apartament i ri i pa banuar me perpara .

Qira 900 Euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
174 ㎡
Tualete:
2
Kati:
4
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 4|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Dibres
500 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Don Bosko
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kopshti Zoologjik
1 200 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Ramazan Demneri
470 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Kopshti Botanik
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali

Qera

Kopshti Botanik
450 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Prane Square 21
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rezidenca Platea
450 €
/Muaj
Danja Kaja