Te Ish-Ambasada Jugosllave Jepet Me Qira Njesi Biznesi 140m2
1 500 €
Data e publikimit: January 8, 2024
Me Qera
ID e pronës:  65579
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-2.12.45-PM-1.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-2.12.45-PM-2.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-2.12.45-PM-3.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-2.12.45-PM-13.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-2.12.45-PM-12.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-2.12.45-PM-11.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-2.12.45-PM-10.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-2.12.45-PM-9.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-2.12.45-PM-7.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-16-at-2.12.45-PM-6.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Te Ish -Ambasada Jugosllave Jepet Me Qira Njesi Biznesi 140m2 .Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje vile dy kateshe te mireadministruar , me hyrje me vete dhe garazh . Ka nje siperfaqe 140m2 ku 40m2 eshte verande .Organizohet nga tre mabjente te bolleshme  dhe dy tualete .Prona ka nje lokacion perfekt dhe me nje fluks levizjesh .Orientohet nga lindja dhe ne pjesen e jashtme ka fasade xhami qe ben te mundur reklamimin e biznesit . Vendodhja buze rruge e ben te pershtatshme per te ushtruar veprimtari te ndryshme biznesi si :laborator analizash, zyra te ndryshme etj.                                Qera nga 1800Euro  ulet ne 1500Euro

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
140 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Karakteristikat
Ballkon|Bosh|Hipotek|Kati>kati 1|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Parket|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Rruga e Kavajes
1 500 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Ibrahim Tukiqi
700 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Blloku
1 200 €
/Muaj
Eneo Kajo

Qera

Rruga Bardhyl
12 €
/Çmimi për m²
Bajram Alldervishi

Qera

Qender
600 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Vaso Pasho
800 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Qera

Rruga Kongresi i Manastirit
600 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Farmacia 10
1 000 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Farmacia 10
500 €
/Muaj
Bajram Alldervishi

Qera

Rruga e Barrikadave
500 €
/Muaj
Fatjana Cukali