Te Kompleksi Bermon Shpk Shitet Apartament 2+1 Tirane
160 400 €
Data e publikimit: November 22, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65606
WhatsApp-Image-2023-11-22-at-10.02.50-AM.jpeg
WhatsApp-Image-2023-11-22-at-10.02.44-AM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Te Kompleksi Bermon Shpk Shitet Apartament 2+1 Tirane.  Apartamenti eshte ne katin e 5 te nje pallati 7 kate me 2 kate nen toke .Siperfaqe e Apartamentit eshte 102.79m2 , siperfaqe e perbashket 16.05m2 . Orientimi Jug-Lindje . Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ne zhvillim e siper pasi po behet dhe autostrada e madhe .Rr. Dine hoxha .                                                Shitet 160.400 euro

Specifikimet
Dhoma:
2
Sipërfaqe Bruto:
118.83 ㎡
Tualete:
1
Kati:
5
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Dhoma Gjumi|Kati>kati 5|Kuzhine|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Yzberisht
88 248 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Qera

Stacioni i Trenit
194 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja