Te Selvia Shitet Kati -1 I Pershtatshem Per Magazine 400m2
280 000 €
Data e publikimit: November 17, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65589
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-10.58.35-AM.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Te Selvia Shitet Kati -1 i pershtatshem per magazine 400m2 bruto dhe 360m2 neto. Zona ku ndodhet ambienti eshte e zhvilluar dhe ofron te gjitha facilitetet e mundshme. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Shitet 280 000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
400 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ashensore|Bosh|Hipotek|Kati>kati perdhe|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

220 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

140 000 €
Danja Kaja

Shitet