Te Selvia , Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge 85m2 Tirane
116 000 €
Data e publikimit: November 17, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65594
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-10.58.35-AM-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Te Selvia , Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge 85m2 Tirane. ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te miradministruar me ashensor . Ka nje siperfaqe totale 85m2 nga te cilat siperfaqe njesie 31m2 siperfaqe  verande 54m2 . ambienti eshte totalisht i investuar dhe ka sistem kondicionimi. Ambienti eshte me fasade xhami e cila te mundeson reklamim te mire te biznesit . Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si :farmaci, klinika te ndryshme ,laboratore te ndryshme etj. Orientimi jug-lindje . Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Shitet 116000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
85 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ashensore|Hipotek|Kati>kati perdhe|Sistem Ngrohje>kondicioner|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Vasil Shanto
72 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Shkelqim Fusha
3 000 €
/Çmimi për m²
Danja Kaja

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
2 200 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo