Te Selvia Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim 42m2 Tirane
126 000 €
Data e publikimit: November 17, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65590
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-10.58.35-AM-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Te Selvia Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim 42m2. Ambienti ndodhet ne katin 0te nje pallati 11 katesh te miradministruar me ashensor . Ka nje siperfaqe bruto 42m2 dhe neto 40m2 .Ambienti eshte totalisht i investuar dhe ka sistem kondicionimi . Ambienti eshte i gjithi me fasade xhami . Mund te perdoret  per aktivitete te ndryshme si :farmaci, klinika te ndryshme , laboratore te ndryshme ,tregetim produktesh, zyra etj . Orientim jug .Disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Shitet 126000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
42 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ashensore|Bosh|Hipotek|Sistem Ngrohje>kondicioner|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Vasil Shanto
72 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Shkelqim Fusha
3 000 €
/Çmimi për m²
Danja Kaja

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
2 200 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo