Te Selvia Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim 96m2 Tirane
190 000 €
Data e publikimit: November 17, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65591
WhatsApp-Image-2023-11-17-at-10.58.35-AM-2.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Te Selvia Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim 96m2 Tirane. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 11 katesh te miradministruar me ashensor . Siperfaqe totale 96m2 ne te cilen 47m2 eshte siperfaqe dyqani dhe 49m2 siperfaqe verande . Me Kondicioner . Gjithe ambienti eshte me fasade xhami e cila te mundeson nje reklamim te mire te biznesit . Mund te perdoret per njesi biznesi si :farmaci, klinika te ndryshme , laboratore te ndryshme etj . Orientimi jug . Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.                                                                                                                                 Shitet 190000 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
96 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Ashensore|Bosh|Hipotek|Kati>kati perdhe|Sistem Ngrohje>kondicioner|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Vasil Shanto
72 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Shkelqim Fusha
3 000 €
/Çmimi për m²
Danja Kaja

Shitet

Ish Ekspozita Sot
175 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Te Xhamlliku
63 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Fusha Ali Demi
200 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Univers City
2 200 €
Bajram Alldervishi

Shitet

Rruga Jordan Misja
640 500 €
Danja Kaja

Shitet

Kodra e Diellit
7 000 €
Beki Salaj

Shitet

Rruga Tefta Tashko Koco
105 000 €
Eneo Kajo

Shitet

180 000 €
Eneo Kajo