Tek Kompleksi Lita Konstruksion Shiten Apartamente 2+1 Ne Paskuqan
100 779 €
Data e publikimit: December 11, 2023
Ne Shitje
ID e pronës:  65638
shiten-apartamente-11tek-lita-konstruksion-paskuqan-3.jpeg
shiten-apartamente-11tek-lita-konstruksion-paskuqan-2.jpeg
shiten-apartamente-11tek-lita-konstruksion-paskuqan-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Tek Kompleksi Lita Konstruksion Shiten Apartamente 2+1 Ne Paskuqan. Vendodhje e perkryer buze rruge me Autostraden e madhe qe po behet ,park privat brenda kompleksit , pamje fantastike te Qendres dhe Dajtit .Kompleksi eshte ne faze karabina , pritet te perfundoje ne 2025. Ne momentin qe behet kontrata pagesa me keste 50% ne momentin e firmosjes se kontrates, 30%, 18%, 2%, te negociueshme . Apartamentet shiten duke filluar  nga 999 euro m2 . Disponojme dhe garazhe .

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
63.35 ㎡
Tualete:
1
Kati:
1
Karakteristikat
Ashensore|Ballkon|Bosh|Kati>kati 1|Sistem Ngrohje>sistem chiller|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

240 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Rruga e Kosovareve
210 000 €
/Çmimi i Plotë
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit 1
125 000 €
Eneo Kajo

Shitet

Rruga Dritan Hoxha
165 000 €
/Çmimi i Plotë
Eneo Kajo

Shitet

Univers City
108 965 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
170 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Prane square 21
195 000 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Shitet

Rruga Reshit Cullaku
312 000 €
/Çmimi i Plotë
Danja Kaja

Shitet

Paskuqan
66 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi

Shitet

Shkolla e Baletit
145 000 €
/Çmimi i Plotë
Bajram Alldervishi