Toke Me Qira Ne Mullet Tirane
Mullet Tirane
5 500 €
/Muaj
Data e publikimit: July 9, 2024
Me Qera
ID e pronës:  69199
Jepet truall me qira ne Mullet Tirane

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Toke Me Qira Ne Mullet Tirane. Toka ka nje siperfaqe totale prej 25000m2. Eshte i pershtatshem per parkim, impiante, fabrika betoni dhe asfalti, gjithashtu vlen edhe per pik skrapi, materiale ndertimi  etj. Cmimi eshte 5500 Euro Bruto.

Qira 5500 Euro

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
25000 ㎡
Tualete:
1
Karakteristikat
Bosh
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

No data was found