Toke ne Shitje Autostrada Tirane- Durres
630 000 €
Data e publikimit: August 23, 2022
Ne Shitje
ID e pronës:  64815
toke-ne-shitje-ne-maminas.png

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Maminas, afer ktheses se Lalzit, shitet Toke are me siperfaqe 9000 m2, afer rruges kryesore dhe hekurudhes se re qe po ndertohet, e pershtatshme edhe per ndertim(magazina, kapanone, bisnese te ndryshme etj) . Me dokumentacion te rregullt hipotekor. Toka shitet me nje cmim prej 70 euro/m2

Shitet 630000 Euro

 

Specifikimet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Ksamil
3 500 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Prush
84 840 €
Bajram Alldervishi

Shitet

50 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

350 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

506 800 €
Bajram Alldervishi

Shitet

70 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
291 200 €
Saimir Zyli

Shitet

1 €
Eneo Kajo

Shitet

1 €
Brikena Zyli

Shitet

1 €
Bajram Alldervishi