Toke ne Shitje ne Autostraden Tirane-Elbasan
1 €
Data e publikimit: March 24, 2022
Ne Shitje
ID e pronës:  64444
toke-ne-shitje-ne-tirane.png

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Autostrada Tirane-Elbasan, ne fshatin Dobresh, shitet toke e pozicionuar buze rruge, me  siperfaqe totale 3860 m2, nga te cilat 860 m2, jane me certifikate pronesie dhe 3000 m2 pa dokumenta. Siperfaqja me certifikate shitet me 100E/m2 ndersa siperfaqja pa certifikate shitet me 50E/m2.

Specifikimet
Dhoma:
1
Sipërfaqe Bruto:
3860 ㎡
Tualete:
1
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Ksamil
3 500 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Prush
84 840 €
Bajram Alldervishi

Shitet

50 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

350 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

506 800 €
Bajram Alldervishi

Shitet

70 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
291 200 €
Saimir Zyli

Shitet

1 €
Eneo Kajo

Shitet

630 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 €
Brikena Zyli