Toke ne shitje TEG Tirane
1 €
Data e publikimit: March 26, 2022
Ne Shitje
ID e pronës:  64447
Toke-Stermas.png

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne fshatin Stermas shitet toke me siperfaqe 13.600 m2. Toka ndodhet rreth 2 min larg nga rreth rrotulli i Teg dhe 4.3 klm nga Tirana. Disponon Certifikat te rregullt pronesie.

Shitet me 90 Euro/m2

Specifikimet
Sipërfaqe Bruto:
13600 ㎡
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Ksamil
3 500 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Prush
84 840 €
Bajram Alldervishi

Shitet

50 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

350 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

506 800 €
Bajram Alldervishi

Shitet

70 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
291 200 €
Saimir Zyli

Shitet

1 €
Eneo Kajo

Shitet

630 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 €
Bajram Alldervishi