Toke ne Shitje Vore Tirane
54 000 €
Data e publikimit: June 17, 2021
Ne Shitje
ID e pronës:  63847
toke-ne-shitje.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Vore, rruga Fabrika e Tullave, shitet Toke, siperfaqe 1800 m2, me Hipoteke.Toka ndodhet buze rruge dhe afer autostrades, e pershtatshme per ndertim dhe bisnes. Shitet me 30 euro/m2 .

Shitet 54000 Euro

 

Specifikimet
Sipërfaqe Bruto:
1800 ㎡
Karakteristikat
Hipotek
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

Ksamil
3 500 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Prush
84 840 €
Bajram Alldervishi

Shitet

50 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

350 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

506 800 €
Bajram Alldervishi

Shitet

70 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
291 200 €
Saimir Zyli

Shitet

1 €
Eneo Kajo

Shitet

630 000 €
Bajram Alldervishi

Shitet

1 €
Brikena Zyli