Vila ne shitje prane TEG ne Tirane
TEG
450 000 €
/Muaj
Data e publikimit: July 5, 2024
Ne Shitje
ID e pronës:  64371
vile-ne-shitje-2-1.jpeg
10.png
8.png
6.png
4-1.png
vile-ne-shitje-4-1.jpeg
vile-ne-shitje-1-1.jpeg
vile-ne-shitje-5-1.jpeg
vile-ne-shitje-3-1.jpeg
vile-ne-shitje-6-1.jpeg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Ne Farke te vogel shiten vila individuale , me siperfaqe totale 313.8m2

Ne katin nentoke do te vendoset ambjenti teknik, lavanderia dhe ambjentet e lojrave.
Kati perdhe, ne hyrje, ne te majte te korridorit ndodhet tualeti, ne te djathte eshte
hyrja per ne dhomen e ndenjes, ne fund te saje ndodhet tavolina e ngrenies dhe
kuzhina, te cilat kane akses me ambjentet rekreative ne oborrin privat.
Katin e pare ndodhen 3 dhoma gjumi dy per femije te cilat kane nje tualet te
perbashket ne korridor dhe dhoma e madhe e cifit e cila ka garderob dhe tualet ne
brendesi te saje, me pase me shkallet qe pershkojne te treja katet e viles krijohet
mundesia per te shijuar veranden e cila do te jete nje ambjent shplodhes dhe do te
kete te gjitha kushtet e nevojshme si nje barbekiu ne brendesi te shkarkimit te
oxhakut. Ne tarrace e kafazit te shkalles do te montohen panele diellore te cilet do te
rrisin kursimin e enjergjise dhe do te ofrojne nje panvarsi nga rrjeti shteteror ne raste
emergjente. Materiali i perdorur per muraturen do jete tulle e plote dekoratuve e cila
do te vendoset ne pjesen e jashteme te perimetrit, per termoizolimin do te perdoret
poliretan kundra zjarrit dhe me pase ne brendesi do te perdoret tulle e lehtesuar me
vrima. Shtrimi ne ambjentet e brendeshme do te realizohet me parket, ndersa tualetet
do te shtrohen dhe vishen me pllaka dhe dizajne bashkekohore. Vetratat do te jene
me 3 xhama te cilat do te sigurojne eficenc termike dhe akustike, instalimet elektrike
dhe hidraulike do te realizohen me materiale bashkohore dhe te certifikuara nga B/E

Specifikimet
Dhoma:
3
Sipërfaqe Bruto:
313 ㎡
Tualete:
3
Dokumendacioni:
Ne Ndertim
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Shitet

vilat gjermane
700 000 €
Fatjana Cukali

Shitet

Kodra e Diellit
400 000 €
Danja Kaja

Shitet

don bosko
250 000 €
Fatjana Cukali