Vile 2-kateshe me Qera Rruga Bardhyl Tirane
1 300 €
Data e publikimit: September 14, 2023
Me Qera
ID e pronës:  65482
vile-me-qera-rruga-bardhyl-4.jpg
vile-me-qera-rruga-bardhyl-1.jpg
vile-me-qera-rruga-bardhyl-3.jpg
vile-me-qera-rruga-bardhyl-6.jpg
vile-me-qera-rruga-bardhyl-5.jpg
vile-me-qera-rruga-bardhyl-2.jpg

Shpërndaje Pronën

WhatsApp
Facebook
Email
X
Threads
Përshkrimi

Rruga Bardhyl, afer ish Klinikes Ikeda,jepet Vile me qera me siperfaqe 350m2, e mobiluar, per banim ose biznes (shume e pershtatshme edhe per klinika mjeksore, kopshte, etj.) Vila eshte 2-kateshe dhe perbehet nga 6 dhoma dhe 2 banjo. Vila ka 2 hyrje te ndryshme nga te dy krahet e rruges dhe ka 2 oborre ku mund te parkohen deri ne 6 makina. Nese jepet per biznes, qiramarresit i lejohet te beje punimet e nevojshme qe i pershtaten biznesit te tij.

Jepet me Qera 1300 Euro

Specifikimet
Dhoma:
6
Sipërfaqe Bruto:
350 ㎡
Tualete:
2
Kati:
1
Karakteristikat
Ballkon|Dhoma Gjumi|Hipotek|Kati>kati 1|Kati>kati 2|Sistem Ngrohje>kondicioner|Kuzhine|Mobiluar|Tualet
Kontakto Agjentin

Prona të ngjashme

Qera

Liqeni i Thate
500 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Ali Dem
450 €
/Çmimi i Plotë
Beki Salaj

Qera

Kompleksi Delijorgji
700 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Pazari i Ri
650 €
/Muaj
Saimir Zyli

Qera

Prane Square 21
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Brryli
400 €
/Muaj
Danja Kaja

Qera

Ali Dem
490 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
650 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

21 Dhjetori
550 €
/Muaj
Beki Salaj

Qera

Rruga Sadik Petrela
400 €
/Muaj
Danja Kaja